tlačítko, obrazovka, odstranit, skrýt

V tomto článku, Dám vám uvolnění obrazovka. My skrýt Tlačítka na Android smartphone, také volal ihmozhno virtuální, oni obsadit hodně drahé místo v naší nevelký obrazovky.

Chcete-li začít proces skrytých tlačítek Získáte uživatele root práva na vašem přístroji. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet o možnostech root vás práv sem.

Skrytí tlačítek

Ke stažení APK aplikace FullScreenToggle a nainstalovat na smartphonu.
Po spuštění uvidíte Dvě tlačítka – vypnete tlačítka na obrazovce "Zakázat nav bar, celou obrazovku"  a "Povolit nav bar"  – Umožnit jim.  Klikněte na "Zakázat", Do restart a všechno.

FullScreenToggle

Bohužel dost bez virtuální Tlačítka nás nemůžeme udělat,  tam je alternativní způsob, jak vytvořit skryté klíče, který bude  se objeví, když kliknete na konkrétní, vzhledem k tomu, že oblast obrazovky,  velikost a umístění těchto tlačítek si vyberete. Chcete-li to provést, stáhněte si aplikaci LMT.

LMT android

 

Pokud ne Musel jsem ochutnat Aplikace LMT, můžete si stáhnout analog nazvané na celou obrazovku!.
To s sebou nese stejnou funkcionalitu, ale s rozinkami. Chip plném rozsahu! Je nastavit různé akce najednou. Například dlouhý trigger kalkulačka, krátké otevřené poznámky.

skrýt, odstranit, virtuální, tlačítek na obrazovce

 

 

Jak skrýt tlačítka na obrazovceadminJe užitečné přezkoumatobrazovka,odstranit,skrýt,tlačítko
V tomto článku, Dám vám uvolnění obrazovka. My skrýt Tlačítka na Android smartphone, také volal ihmozhno virtuální, oni obsadit hodně drahé místo v naší nevelký obrazovky. Chcete-li začít proces skrytých tlačítek Získáte uživatele root práva na vašem přístroji. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet o možnostech root vás práv sem. Skrytí tlačítek ...