grafický, klíč, bypass, odstranit, odstranit

Zapomněl grafický klíč na Android smartphone nebo tablet. Manualroot pomoc! V současné době tam několik pracovníků metody obcházet grafický tlačítko na přístroji.

Jak se odebrat pro odemknutí

  • První metoda je pro veterány robot trh , Toto zařízení s verzí operačního systému až 2.2. Mohou jednoduše zakázat Vzor. Jednoduchý Volání na smartphonu, odpověď a v této době, je je rozhovor, jít do nastavení zabezpečení, Odstraňte bezpečnostní gesto.
  • Win-win situace s nejlepší způsoby.

  • Sekundární možnost se nazývá "mazaný bobr", Počkejte vybití baterie, každý ví, že Android má ráda baterii.  Takže během oznámení že je nabitá  vůbec nic,  přejděte do menu Stav  baterie, pak se vraťte do hlavního menu -gt; Nastavení -gt; Ochrana osobních údajů-gt; Lock Screen a odpojte.
  • Třetí varianta je jednoduchá. Po pěti  nezdařené pokusy, Android vás vyzve k zadání dat (login a password) od společnosti Google účet, pak vám umožní snadno odemknout.  Pokud jste ztratili své přihlašovací jméno a heslo na účtu, pokuste se je obnovit.
  • Můžete jít do menu Recovery (Tlačítko napájení + hlasitosti) zvolena bod Továrna reset nebo vymazat data / Továrna reset a všechna nastavení zabezpečení jsou obnovit.
  • Pokud výše uvedené možnosti se vám nepomůže, pak pravděpodobně lžeš 🙂  , Můžete to udělat re-blesk gadget.
  • Alternativně pokud vůbec něco, můžete si pomoci sledovat video
Jak odstranit bezpečnostní gestoadminPomoc pro AndroidBypass,grafický,klíč,odstranit
Zapomněl grafický klíč na Android smartphone nebo tablet. Manualroot pomoc! V současné době tam několik pracovníků metody obcházet grafický tlačítko na přístroji. Jak se odebrat pro odemknutí První metoda je pro veterány robot trh , Toto zařízení s verzí operačního systému až 2.2. Mohou jednoduše zakázat Vzor. Jednoduchý Volání na smartphonu, odpověď a v této době, je je rozhovor, jít do nastavení zabezpečení, Odstraňte bezpečnostní gesto. Win-win situace s...