Serendipity S7, jak kořen, root práva

Chcete zvýšit výhody svého Android zařízení a rozšíření funkčnosti? Jste unaveni z omezených práv v operačním systému Android? článek jak zakořenit Serendipity S7 webové stránky Manualroot To vám ukáže, jak se dostat kořenové práv Serendipity S7.
Já teď udělat malou technickou úvod. Recenze smartphone k dispozici zde.

Před instalací kořenové práva Doporučuji, aby se zálohování důležitých dat (kontakty). Pro zálohování existuje mnoho možností:

  • Pen a notebook
  • Synchronizace s Gmail, pokud jste se registrovali v Android Gmail, stejný počítat, že záloha Telefonní seznam už máte. V každém případě, můžete nahrát kontakty z Gmailu ve formátu CSV a uloženy na vašem počítači
  • Program Titanium Backup , To může být jiní, ale já to líbí
  • Export kontakty na USB Flash nebo SIM karty

Jaký je kořen

It výsady (práva výborný správce) v OS Android. Příjem jejich , otevřete o zařízení a mnoho nových funkcí. Například, můžete optimalizovat výkon, snížení spotřeby energie a další. Další článek Příklady zde.

Pokyny k získání kořen Serendipity S7

Správa neodpovídá za své činy! Místo Manualroot tam zaplatil a programů "Doleva" výuka v případě Technické problémy můžete požádat o pomoc v komentářích. Můžeš pomoci moderátora nebo trvalý Uživatelé našich webových stránkách. Ale dříve, než tak učiníte, zkuste znovu načíst instrukce a opakovat znovu a znovu. Vy znovu Nedostali jsme výsledek? Otpishite komentáře modelu verze firmwaru datové zařízení Android.

Manuální 1

Zatížení program Root Genius na kterém je spuštěn Windows, běh a sledovat to instrukce, Opakujte postup krok za krokem.

Manuální 2

Stáhněte si program Eroot na počítači a pečlivě dodržujte pokyny k použití.

Obě metody byly testovány v tomto modelu Serendipity S7. Nejprve první, pak to bylo děláno proces odstraňování kořen Práva a dále testovány druhé metody.

K testování přítomnost root lidský sledování videa.

Najít a Koupit Case, sluchátka nebo jiné příslušenství zařízení může být zde.

Dostáváme kořenový Serendipity S7adminČínské mobilní telefonyjak kořen,Ruth práva,Serendipity S7
Chcete zvýšit výhody svého Android zařízení a rozšíření funkčnosti? Jste unaveni z omezených práv v operačním systému Android? článek jak zakořenit Serendipity S7 webové stránky Manualroot To vám ukáže, jak se dostat kořenové práv Serendipity S7.Já teď udělat malou technickou úvod. Recenze smartphone k dispozici zde. Před instalací...