Rootgenius, kořen, ZTE Nubia Z7 Max

Koupil nový smartphone ZTE Nubia Z7 Max a chci se dostat kořen zákon, ale to nefunguje? Přečtěte si webové stránky Manualroot.

Root je super administrátorská práva v systému, mohou dělat všechno, ani k odstranění aplikace z spuštění systému. Více podrobností lze nalézt v tomto Nahrávka.

Pokyny pro instalaci na trase ZTE Nubia Z7 Max

Pro práci potřebujeme program RootGenius , pokyny dal jsem to v článku pro Qumo Quest 456. Právě jste stáhnout software a postupujte podle pokynů v návodu. V případě selhání, zkuste to znovu, a není-li dosáhnout svého cíle v komentářích a pomoci vám.

Po Doporučuji kontrolu checker tady to máte právo na Root. Na toto téma jsem připravil videa.

Přezkum tento model

Rootgenius, kořen, ZTE Nubia Z7 Max

Špičkový model čínské značky s dobrým designem chuť high-end segment.  Přístroj nabitý všemi věcmi do: Screen  s rozlišením FullHD a  úhlopříčkou 5,5 palce , Accelerator Adreno 330, 2 GB RAM, baterie 3100 mAh.  Obecně platí, že ne kopat, vůle a kvičí se nalézají, jasný obraz je velmi podobný posledních modelů Sony.

Najít a Koupit Case, sluchátka nebo jiné příslušenství zařízení může být zde.

Dejte kořen práva na ZTE Nubia Z7 MaxadminZTEkořen,rootgenius,ZTE Nubia Z7 Max
Koupil nový smartphone ZTE Nubia Z7 Max a chci se dostat kořen zákon, ale to nefunguje? Přečtěte si webové stránky Manualroot. Root je super administrátorská práva v systému, mohou dělat všechno, ani k odstranění aplikace z spuštění systému. Více podrobností lze nalézt v tomto...