Vy nevíte, jak blikat Android Tablet nebo získat kořenové práva? Chtít zlepšení funkčnosti mobilního zařízení a zvýšit produktivitu? V tomto článku bych vám řeknou, vám, jak se dostat kořenové práva Gionee Marathon M4.

Kořenové práv a příležitostí

Tato super uživatelská práva na operačním systému Android, jinými slovy, zvýšených oprávnění, které poskytují rozšířené práva. Můžete upravit systémové soubory, zastavování systémových služeb a procesů, jejich vyloučení ze startu, aby se zvýšila rychlost hodin procesoru. Další informace naleznete v seznamu možností, a můžete se pokusit praktikovat zde.

Pokyny pro získání oprávnění uživatele root Gionee Marathon M4

Zakladatelé a reakce v místě Manualroot není zodpovědný za své činy! Na našich stránkách se dočtete pouze pracovní pokyny a najít Volný program, v případě problémů můžete požádat o pomoc v komentářích. Ale dříve, než tak učiníte, zkuste znovu přečíst návod a zkontrolujte vaše akce. Opět nemusíte získat požadovaný výsledek? Otpishite komentáře na modelu daty, firmware, operační systém Android (pamatujte, že hněvivé komentáře nepomohlo).

První způsob (použijte Dashi)

 • Musíme stáhnout aplikaci  Dashi APK, nainstalovat a spustit program
 • Stiskněte velké tlačítko "dostat kořen" a počkejte několik minut

Dejte kořen Gionee Marathon M4

Dejte kořen Gionee Marathon M4

Druhý způsob (Root Genius)

 • C naše webové stránky nebo oficiální stažení program Kořen Génius
 • Povolit ladění USB na vašem zařízení (Ladění USB) a připojte jej k počítači přes microUSB drátů
  Dejte kořen Gionee Marathon M4
  Dejte kořen Gionee Marathon M4

  • Počkejte, až vaší definici Aplikace zařízení
  • Press "Root nyní"  a zahájí se proces
Dejte kořen Gionee Marathon M4
Po dokončení rutirovaniya restartujte smartphone a zkontrolujte kořenové zařízení pro sledování videa.
Dejte kořen Gionee Marathon M4
Ti, kteří buď nemohli dívat na video, ukazuje, jak pracovat s RootGenius, viz níže.

Máte-li více informací Jak nainstalovat CyanogenMod firmware na Gionee Marathon M4 nebo spíše populární MIUI, Illusion ROMy, Paranoid Android, PAC ROM nebo AOKP, nebo pokud víte, jak Další posílení funkčnosti modelu, zeptejte se legát v komentářích a sdílet znalosti.

Můj přezkoumání Gionee Marathon M4

Čínský houževnatý gadget! Vynikající autonomie – velký Vrcholem stroje. Displej je velmi dobré na slunci a poskytuje světlé barvy. A Moc se mi líbí demokratický cenu. Obecně platí, že můžete použít. Nečekejte, že se stavět kvalitu jako Sony. Perfekcionismus v tomto smartphone není, ale použití užívám. Root přijaté prostřednictvím Root Genius. Najít a Koupit Case, sluchátka nebo jiné příslušenství zařízení může být zde.

Dejte kořen Gionee Marathon M4adminČínské mobilní telefonyGionee Marathon M4,kořenová práva jako blesk,Ruth
  Vy nevíte, jak blikat Android Tablet nebo získat kořenové práva? Chtít zlepšení funkčnosti mobilního zařízení a zvýšit produktivitu? V tomto článku bych vám řeknou, vám, jak se dostat kořenové práva Gionee Marathon M4. Kořenové práv a příležitostí Tato super uživatelská práva na operačním systému Android, jinými slovy, zvýšených oprávnění, které poskytují rozšířené práva. Můžete upravit systémové soubory,...